Verím, že v živote neexistujú náhody jahody :-)) a každý sa stretneme či s ľuďmi alebo okolnosťami v živote v ten správny čas keď sme na to pripravený, no človek musí mať otvorenú myseľ a vnímať dané veci okolo seba.

K vašej relácii som sa dostala keď som s priateľom navštívila výstavu medu v Košiciach, kde sme stretli pani ktorá predávala med a telové sviečky.

Článok pokračuje pod reklamou.

Keďže môj vtedy ešte 6 ročný syn mal časté zápaly dutín, sople a občas teplotu ani vybraté mandle nám nepomohli aby jeho stav bol lepší.

Tak som sa mu snažila pomôcť iným spôsobom.

Keďže rada rozprávam tak som sa s pani dala do reči a spomenula som jej synov zdrav. problém keď určite nie náhodou spomenula slobodný vysielač a reláciu Zdravá strava s Petrom Planietom. Pani nám odporúčala vyradiť mlieko, mliečne výrobky a spomenula svoju skúsenosť so svojou svokrou ako jej vyradenie mlieka a mliečnych výrobkov pomohlo k zlepšeniu zdravotného stavu kde vylúčili jeden predpísaný liek.

Po príchode domov sme začali konať. Mlieko, mliečne výrobky, jednoduchý cukor sme úplne vylúčili, mäso jeme občas a to sa snažíme kupovať v tej najvyššej kvalite. Po niekoľkých mesiacoch som si všimla že moje dieťa už nie je každý mesiac chorľavé.

No nielen syn ale aj ja som mala zdravotné problémy.

Mávala som silné migrény, ktoré boli také silné, že som nedokázala pracovať a  ani starať o syna. Celý deň som prespala bez jedla a vody.

Keďže som vylúčila mlieko, mliečne výrobky, jednoduchý cukor, kávu a obmedzila pečivo,migrény prestali.

Uvedomila som si to po mesiaci, že je to preč. Do jedálnička sme si zaradili aj Chlorellu, ktorá nám pomohla, a dodnes  je našou súčasťou života.

Je tomu rok čo sa takto stravujeme, no z jedálnička  sme vyradili, úplne bravčové a hovädzie mäso a zaradili sme len zdravé potraviny do klasického obchodu nechodíme, síce zaplatíme viac ale vieme, že naše telo dostáva to co si zaslúži. Raňajkujeme teplé kaše, každý deň sa snažíme mať dlho varenú polievku  kde nechýba strukovina aj riasa, polievku  si dávame aj na večeru,strukoviny, obilniny, orechy, ak máme chuť dáme si aj jabĺčko.

Myslím si, že zdravie dáva slobodu a mi tu slobodu máme vo svojich rukách len je na nás ako s ňou  naložíme.

Ďakujem za vaše relácie ste obaja úžasné bytosti a prajem vám ešte mnoho spoločných rokov vo vysielaní.

S pozdravom Františka z Košíc.

ZDIEĽAJTE