Keby mi niekto pred pol rokom povedal, ako sa budem stravovať, tak ho pošlem kade ľahšie. Pivko, pohárik, cigaretka (to zatiaľ ešte ostalo), mäsko, rožky, sladkosti, atď.

V auguste som dostal prvý epizáchvat. Tak som prestal totálne piť. Na jeseň som objavil Vašu reláciu a už po prvej hodine ste ma dostali. Niekedy koncom októbra som zmenil stravu a doteraz som dal dole 19kg (zo 104 na 85 a bez cvičenia). Zisťujem, že svoju hmotnosť si dokážem regulovať.
6 rokov trpím na hypertenziu, v novembri som mal kontrolu a po 6 rokoch som dostal pochvalu: Tlak dobrý, EKG dobré, krv vynikajúca! Mám ešte problém so zlatou žilou, ale fajčím.

Varím si polievky, kaše, repu, ryžu natural, jem chlorelu a jačmeň, atd.

Ešte mi ostala káva, voda v plastových fľašiach a cigarety.

Ježiško doniesol knihu „Varíme s láskou.“

Začal som o tom samozrejme hovoriť aj svojmu okoliu. Chcel som o tom každému povedať, pomôcť im, ale ľudia sa urážajú a neveria. Niekedy už sa nemôžem pozerať, čo tí ľudia jedia (napr, otcov máme s Planietom úplne rovnakých, môj ma volá ironicky „ liečiteľ“). Niekedy mám dojem, že som sa zbláznil. Nonstop premýšľam len o jedle. Zistil som, že je v tom veľká sila, moc, ale aj nebezpečná zbraň. Vždy ma zaujímalo ľudské telo. Dvakrát som skúšal medicínu, chvalabohu, nezobrali ma. Mám vyštudovanú biochémiu, čiže ľahko je mi overiteľné, čo hovoríte.

Takisto tá 7 v dátume narodenia. Vždy ma zaujímalo a fascinovalo, čo je medzi nebom a zemou. Študujem si rôzne dokumenty o vesmíre, kvantovej fyzike a tak.
YIN a YANG, podľa mňa nie jen len medicína, ale je to veda.

Je toľko vecí toľko otázok, čo tu ani nepíšem, lebo by ste to nedočítali!

Tie 2 mesiace ma veľmi zmenili. Manželka si tiež myslí, že som blázon 😀

Ďakujem a Všetko dobré Vám praje Peter

ZDIEĽAJTE