Zdravim vás, rada by som prispela svojim príbehom, aspoň v skratke, lebo v hlave mi víria myšlienky najmenej na 5 strán!
Keď syn vážne ochorel, celá rodina prežívala ťažké, náročné obdobie. Prenasledovala ma otázka (som YINová VODA): Čo bol spúšťač tejto zákernej choroby???
Hľadala som odpovede a spôsoby, ako synovi pomôcť. Ako mu dodať silu, energiu?

Surfovala som po internete, čítala knihy, popri domácich prácach počúvala youtube…

A zrazu “BLIK” veta: pľúca sú párový orgán hrubého čreva. Spozornela som! (spomenula som si na Mamku. Ťažko sa jej dýchalo a do nebíčka odišla na zlyhanie funkcií hrubého čreva)

Takže Planieta netára! S Petrom Kršiakom sa v rozhovoroch dopĺňajú, ušiam lahodia, aj som sa pri ich výrokoch zasmiala! Toľko plusov! BINGO! Moja intuícia mi vravela -TOTO JE TO, ČO SI HĽADALA!!!

Ďalšie relácie som si vypočula z archívu a Petrove rady začala praktizovať! Najprv to bol čaj na trávenie a po 2 týždňoch sa synovi zvýšil apetít do jedla – SUPER!
Dlho varené polievky sú ÚŽASNÉ!!! Dokážu nakopnúť pozitívne celý organizmus! Ja zbožňujem ryžu natural, kaše, skoro zabudnuté strukoviny v našej kuchyni majú zrazu zelenú! Pohltili nás nové chute, recepty… A ku tým všetkým MŇAMKÁM dáva Peter ešte aj veľký BONUS: Že všetko so všetkým súvisí!

Fascinuje ma čínska medicína, 5 elementov, diagnostika, načúvam ľuďom, ich správaniu. Učím sa, krok po kroku. Absolvovala som aj Očistu podľa 5 elementov a tú každému DOPORUČUJEM! Pozitívne ma naštartovala! Za 4 mesiace som podľa Petrových rád schudla 9 kg! A to bez hladovania! Až teraz si uvedomujem, že zdravá (brat mal pripomienku, že to nie je zdravá, ale prirodzená) strava má medvediu silu! Nielen medvedí cesnak!

Myslím si, že mnohým ľuďom otvárate oči! Ste ľudia, ktorí voňajú človečinou, robíte záslužnú prácu, ktorá má určite zmysel! A PROSÍM, POKRAČUJTE V NEJ! V tej správnej ceste!

Teším sa na ďalšie vtipné výroky na Slobodnom vysielači!

ZDENKA spod TATIER

ZDIEĽAJTE