Môj dlhoročný problém spočíval vo vylučovaní stolice. Snažila som sa to riešiť pitím čajov, gutalaxu, senného listu, použitím čípkov. No stále sa to zhoršovalo. Preto som sa rozhodla riešiť môj problém zásadným rozhodnutím, t.j. zmenou životného štýlu.

Článok pokračuje pod reklamou.

Bola som na prednáške o očiste organizmu, kde mi bolo vysvetlené, čo spôsobuje môj problém a ako sa to dá riešiť. Po očiste organizmu som zmenila životosprávu. Vylúčila som zo stravy mlieko a mliečne výrobky, biely cukor, z časti bielu múku a rafinované tuky. Moje raňajky tvoria väčšinou kaše s obilných vločiek (ovsené, pšeničné, špaldové, pohankové, ryžové) alebo krupice (špaldová, pohanková, kukuričná). Do kaše pridávam hrozienka, goji,  ľanové semiačka, lahôdkové droždie, pšeničné klíčky, mletý mak a čerstvé ovocie. Občas vymením mak za sezam alebo konope. Kaše obmieňam podľa chuti, ale vždy ich robím na sladko, také mám rada.

Doma varím a tak sa snažim variť tak, aby som to mohla jesť ja, ale aj môj manžel, ktorý sa nechce stravovať zdravo. Robím kompromis a zatiaľ sa mi to darí.

 

Vyriešila som si zmenou stravovacieho režimu, ale aj zmenou môjho myslenia svoj problém s vylučovaním. Som veľmi rada, že sa mi to podarilo, cítim sa veľmi dobre a želám čitateľom Vašej stránky veľa úspechov k zmene životného štýlu.

 

Zuzana

ZDIEĽAJTE