Ako som sa dostal k tejto strave ?

Moja polovička mala zdravotné problémy. Jedného dňa prišla domov s tým, že zmení svoje stravovanie na základe odporúčania Petra Planietu. A keďže ju mám veľmi rád, chcel som ju podporiť a začal som skúšať to čo navarila. No poviem Vám, že to bolo na začiatku dosť ťažké, lebo moja predstava o jedle, ktoré ma nasýti =  bez mäsa to nejde. Ešte k tomu mi rýchlo trávi a nemám rád hlad. Som dosť aktívny.

Článok pokračuje pod reklamou.

V práci zdvíham ťažký materiál a po práci keď mi čas dovolí, sadnem na bicykel a jazdím. Môj koníček je chalupa, kde sa tiež nezastavím. Pohyb je jednoducho môj život. Polovička mi hovorí, že som na baterky DURACEL.

 

V začiatkoch zmeny, som mal dosť roztiahnutý žalúdok, preto som musel jesť veľa, ale neskôr sa to upravilo ( aj keď dnes zjem toho tiež dosť ). Časom mi prestalo mäso voňať a aj chutiť. Ak si dám občas mäso, uprednostňujem ryby. Keby mi niekto pred rokmi povedal, že nebudem jesť mäso, určite by som mu neuveril. Som rád, že som to zmenil.

 

Čo som si na sebe všimol : mám veľa energie, po jedle nie som unavený a nie je mi ťažko, páčia sa mi na tanieri živé farby, chutí mi viac.

 

Pán Peter Planieta, hovorí, ak sa budem takto stále stravovať, že budem mať stále viac energie a budem vládať viac. Na to mi moja polovička povedala, že mi do jedla občas strčí mäso, vraj kto so mnou vydrží …

 

Dušan z Bratislavy

ZDIEĽAJTE