Som lekárske dieťa, ale čím som staršia, tým menej chodím k lekárovi.  U mňa je to vec presvedčenia. Z vážnych zdravotných problémov mi totiž medicína nepomohla…práve naopak, veci sa len zhoršovali. Myslím, že za to mohli lieky, ktoré mi spôsobovali ešte väčšie zdravotné problémy.. Homeopatia bola prvá vec, čo mi pomohla z astmy. Potom nasledovali jačmeň a chlorella a nakoniec zmena stravy. Všetko išlo pomaly, postupne a musím povedať, že na začiatku som ničomu, čo sa týkalo alternatívy neverila. Lenže ono to všetko fungovalo.

Článok pokračuje pod reklamou.

Poslednú akútnu vec, ktorú som riešila bola makulárna degenerácia. Kto to pozná, vie o čom vravím a kto nie, nech je rád (makulárna degenerácia je časté, vážne ochorenie sietnice oka). Vtedy som sa stretla s Petrom Planietom. Nasmeroval ma na to, aby som si dala zistiť, aké mám v tele parazity. Bola som presvedčená, že nemám žiadne… ako som sa však čudovala, keď som prišla na to, že Motolicu psiu (nemám psa) som mala aj v očiach a bolo tam aj veľa ďalších.. Peter ma upokojil, poradil mi čo mám robiť, nastavili sme stravu na posilnenie pečene a tým aj očí, odporučil mi aj antiparazitiká a upozornil na urinoterapiu…

 

Po dvoch mesiacoch liečby prírodnými prostriedkami a vlastnou urinou  a prekopaným jedálníčkom, som bola netrpezlivá a šla som na kontrolu k odborníkovi na makulárne degenerácie… skonštatoval, že diagnóza bola  prehnaná, makulárna degenerácia sa nekoná a na kontrolu mám prísť o 2 roky!!

 

Ja viem, že som ju naozaj mala!

 

Som presvedčená, že všetko, čo sa v tele pokazí sa dá aj napraviť, ale chce to zmenu postoja k sebe, chce to prijať chorobu, nebojovať proti nej, ale porozmýšľať, čo sa vďaka nej máme naučiť. Samozrejme treba zmeniť stravu. Ale nie len trošku.. Na začiatok stačí vynechať cukor, mäso a mlieko…niektorí už po tejto „ujme“ nemajú čo jesť.

 

Pritom je to jednoduché!

 

Zabudnite na návyky, čo máte z domu a začnite milovať zeleninu…

 

Telo sa vám odvďačí zdravím…neveríte?

 

Skúste to!

 

S láskou Andy

ZDIEĽAJTE