Dobrý večer páni,

v prvom rade Vám chcem poďakovať za veľmi záslužnú prácu, ktorú robíte. Pomáhate ľuďom príjemným a humorným spôsobom. No hlavné je to, že odporúčania p.Planietu skutočne fungujú!

Môj krátky príbeh:

Asi pred rokom mi bol po gastroenterologickom vyšetrení diagnostikovaný helikobakter piroli, ktorý spôsobil stredný zápal žalúdka. Bolo to skutočne nepríjemné, skoro po každom jedle som mal obťažujúce kŕče v žalúdku a taktiež sa tieto somatické ťažkosti premietali aj do úrovne myslenia. Jemne povedané myšlienky neboli najzdravšie a ani najoptimistickejšie…

Lekár mi po určení diagnózy okamžite predpísal kombináciu troch antibiotík, ktoré mi mali pomôcť. Po mojej otázke, či je potrebné aj nejako upraviť stravu, odpovedal, že nie. Stačí kompletne dobrať antibiotiká a všetko bude v poriadku. Antibiotiká som, samozrejme, vôbec neužíval, vyskúšal som alternatívu – mastichu chioskú. To pomohlo, ale nie úplne. Kŕče miestami stále pretrvávali.

Po pravidelnom počúvaní Vašich relácií som úplne odstránil tieto “pochúťky”: chlieb, mlieko a mliečne výrobky, ovocie, surovú zeleninu, kávu – tá spôsobovala asi najväčšiu “šarapatu”. Nasadil som kaše, ryžu natural, varenú alebo mierne naparenú zeleninu.

Výsledok sa dostavil!

Cítim sa omnoho lepšie, vitálnejšie, trávenie reaguje pokojnejšie. Rád by som moje stravovanie posunul ku ešte vyššej kvalite a taktiež by som chcel pribrať aspoň 5kg kvalitnej, najlepšie svalovej hmoty.

Ďakujem Vám a prajem nech sa Vám darí!

Peter

ZDIEĽAJTE